Je zajímavá, možná poučná a někdy i veselá. Někdo se v ní najde, ale nikdo se před ní neschová. Je počátkem i důsledkem naší současnosti......
Je taková, jakou jsme si jí vědomě i nevědomě připravovali v minulosti. Někdo je rozčarován, jiný nadšen a někoho se nic nedotkne. Současnost je zkrátka taková, jaká je.....
Bude taková, jakou si jí sami i společně připravíme a možná, že se v ní spolu i setkáme....

Rubriky

Kancelářský nábytek a kancelářské židle jsou naší doménou
Vážení návštěvníci, vítejte na našich stránkách. Jsme společností s více než patnáctiletou tradicí, která staví svou politiku na potenciálu zkušeností a odbornosti. Jsou to základy našeho profesionálního přístupu k řešení otázek ohledně vybavování kancelářských prostor a interiérů.

Firma byla založena v roce 1995 jako společnost s ručením omezeným a již od svého prvopočátku usilovala stát se jednou z předních firem v oblasti návrhů a realizací kancelářských interiérů.
Společnost je postavena na schopnostech lidí, kvalitě sortimentu a šíři poskytovaných služeb pro kancelářský interiér.
Po. - Pá. 8:00 - 16:30 tel: 224 936 178-80
Fotografie466.jpg
Nabízené produkty
Kancelářský nábytek, kancelářské židle a křesla jsou naším hlavním sortimentem, který nabízíme. Jedná se zejména o produkty takových firem, jako jsou Alka Holding, Hobis, Kořán, INTEBO, HON - nábytek (Exner), TECHO nebo Kerkmann. V oblasti kancelářských židlí a kžesel nabízíme produkty společností Mayer, RIM, Antares, PROFIm, Alba a dalších. Vzhledem ke komplexnosti našich dodávek jsme schopni zajistit kancelářský nábytek v široké paletě jak typů, tak i designu.
Náhradní plnění
Ve spolupráci se smluvním obchodním partnerem jsme schopni dodávat kancelářský nábytek, kancelářské židle a veškeré námi nabízené vybavení také v rámci tzv. náhradního plnění. V případě dodání zboží v rámci náhradního plnění jsou zachovány veškeré podmínky týkající se dodání, záruk a případných reklamací výrobků.
Nabízené služby
Realizace našich zakázek začíná vždy osobním kontaktem s klientem, kdy se snažíme společně nalézt optimální řešení zadaného úkolu na základě klientových provozních a uživatelských požadavků a našich bohatých zkušeností. Většinou vždy takováto diskuse vede k vytvoření návrhu v několika odlišných variantách kancelářského nábytku, které otevírají prostor pro úvahy ohledně funkčnosti a optimálnosti využití daného prostoru. Kancelářský nábytek v různých variantách též ukáže určité výhody a nevýhody řešení jež většinou „vykrystalizují“ do návrhu, který se stává podkladem pro vlastní realizaci.

Naše výhody oproti ostatním

Kancelářský nábytek, kancelářské židle, křesla i doplňky nabízíme v širokém materiálovém, designovém i cenovém spektru. Nejsme omezováni typovou řadou kancelářského nábytku a kancelářských židlí jednoho výrobce, a proto můžeme vyjít vstříc vašim požadavkům v maximální možné míře.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one