Je zajímavá, možná poučná a někdy i veselá. Někdo se v ní najde, ale nikdo se před ní neschová. Je počátkem i důsledkem naší současnosti......
Je taková, jakou jsme si jí vědomě i nevědomě připravovali v minulosti. Někdo je rozčarován, jiný nadšen a někoho se nic nedotkne. Současnost je zkrátka taková, jaká je.....
Bude taková, jakou si jí sami i společně připravíme a možná, že se v ní spolu i setkáme....

Nabídka služeb

Naše nabídka v oblasti vybavování kancelářským nábytkem zahrnuje dodávky od jednotlivých samostatných prvků, jako jsou kancelářské židle nebo kancelářské stoly apod. až po dodávky pro firmy využívající velkoplošné kanceláře, tzv. open space.

- kancelářský nábytek
- kancelářský interiér jako celek
- kancelářské židle
- kancelářské doplňky

- návrhy interiéru včetně možných variantních řešení
- náhradní plnění při dodávce nového vybavení
- odborný posudek na stávající kancelářský nábytek
- ekologická likvidace nepotřebného nábytku

- bohaté zkušenosti v oboru
- mnohaletou praxi
- profesionální a osobní přístup k požadavkům klienta
- flexibilitu
- konzultační a poradenské služby
- návrhy interiérů

- řešení realizace kancelářských interiérů
- školení a zacvičení uživatelů
- záruční a pozáruční servis

Péče o našeho klienta u nás vlastní realizací zakázky nebo dílčí dodávkou nekončí. I nadále jsme ve spojení a řešíme případné situace a problémy.

Nabízíme široký výběr produktů a jejich typů včetně vybavení na klíč od návrhu až po realizaci. Naše návrhy i realizace splňují mimo jiné i ergonomická hlediska. Poskytujeme online informace o produktech, novinkách a on-line poradenství.

Vybavujeme kanceláře, jednací i školící místnosti, konferenční sály, manažerská pracoviště, informační i vstupní recepce a další, převážně komerční prostory.Vybavujeme kanceláře, ale též i jejich části. Opravujeme kancelářské židle. Též je přečalouňujeme podle přání klienta. Provádíme servisní práce na námi dodaném i cizím nábytku. Vše vždy na základě dohody s klientem včetně předem připraveného a projednaného položkového rozpočtu.

V naší široké nabídce naleznete kvalitní kancelářský nábytek, kancelářská křesla, manažerská křesla, kancelářské židle, konferenční stoly a židle a další sortiment kancelářského a sedacího nábytku od tuzemských i zahraničních výrobců a dodavatelů.

Nabízíme kancelářský nábytek laminovaný i dýhovaný na deskových i kovových podnožích, kancelářské stoly, skříně, kontejnery, zásuvky, pořadače, teleskopické výsuvné rámy, kapsové pořadače, židle a křesílka, šatní skříně a šatní teleskopické pojízdné stojany, nábytek pro bankovnictví , konferenční stoly a stolky, skladové regály, paravány a mobilní přepážkové systémy.
Fotografie466.jpg

Naše výhody oproti ostatním

Kancelářský nábytek, kancelářské židle, křesla i doplňky nabízíme v širokém materiálovém, designovém i cenovém spektru. Nejsme omezováni typovou řadou kancelářského nábytku a kancelářských židlí jednoho výrobce, a proto můžeme vyjít vstříc vašim požadavkům v maximální možné míře.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one