Je zajímavá, možná poučná a někdy i veselá. Někdo se v ní najde, ale nikdo se před ní neschová. Je počátkem i důsledkem naší současnosti......
Je taková, jakou jsme si jí vědomě i nevědomě připravovali v minulosti. Někdo je rozčarován, jiný nadšen a někoho se nic nedotkne. Současnost je zkrátka taková, jaká je.....
Bude taková, jakou si jí sami i společně připravíme a možná, že se v ní spolu i setkáme....

Náhradní plnění

Ve spolupráci s našim smluvním obchodním partnerem jsme schopni veškeré námi nabízené vybavení dodávat také v rámci tzv. náhradního plnění.

To se týká nejen jednotlivých prvků v rámci dokupů nebo dovybavení (jako jsou kancelářské židle, pracovní stoly, skříně, kontejnery a pod.), ale také i celé dodávky vybavení na klíč.

V případě dodání zboží v rámci náhradního plnění jsou zachovány veškeré podmínky týkající se dodacích lhůt, záručních podmínek a též i případných reklamací výrobků.
Brisk BS 433 new 2x se stolkem 03.jpg

Naše výhody oproti ostatním

Kancelářský nábytek, kancelářské židle, křesla i doplňky nabízíme v širokém materiálovém, designovém i cenovém spektru. Nejsme omezováni typovou řadou kancelářského nábytku a kancelářských židlí jednoho výrobce, a proto můžeme vyjít vstříc vašim požadavkům v maximální možné míře.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one